סדנאות אימונים

כל מה שרציתם לדעת
על סדנאות אימון

כל מה שרציתם לדעת
על אימון קבוצתי

מלבד אימונים אישיים וקבוצתיים, אנו בסטודיו היטבוקס מציעים גם סדנאות במגוון רחב של נושאים, לרבות הגנה עצמית, אגרוף קלאסי ועוד. הסדנאות שונות, מגוונות ומתעדכנות כל הזמן ובמהלכן נלמד טכניקות שונות, נעבוד על חיזוק הגוף ושיפור הכושר הגופני, נשפר את המורל הכולל ואת תחושת השייכות של המשתתפים.

מבחינתנו, שם המשחק הוא גמישות – אנו מאפשרים למשתתפים בסדנאות השונות לעשות הכול בהתאמה אישית לפי צורכיהם – זמן הסדנה, תוכנה, המיקום ועוד.

את הסדנאות מעביר בעלי הסטודיו, אור יצחקי, לו ניסיון של שנים בעולם אומנויות הלחימה, אחרי שאימן בעבר יחידות קומנדו בצבא, ולא מעט סדנאות לחברות גדולות כמו צ'קפוינט ועיריית רמת גן.   

אז אם גם אתם מחפשים פעילות שוברת שגרה, שתרים אתכם על הרגליים, תגרום לכם להזיז את הגוף ובעיקר ליהנות – תשאירו פרטים עכשיו.

השאירו פרטים

נחזור אליכם ממש מהר

שאלות ותשובות

אנו מבינים שלכל חברה יש לוחות זמנים ואילוצים שונים, ומציעים סדנאות מגוונות וגמישות הן מבחינת זמנים והן מבחינת תכנים.

הסדנאות שלנו נועדו לתת מענה למשתתפים בכל רמות הכושר. המדריכים המנוסים שלנו יודעים לתת מענה למתאמנים מתקדמים יותר ולכאלו שפחות בכושר, כדי להבטיח שכולם נהנים ומוצאים את עצמם.

ניתן להתאים את הסדנאות שלנו לקבוצות קטנות וגדולות כאחד. בין אם יש לכם צוות קטן או אירוע חברה, אנחנו יכולים להתאים את עצמנו לדרישות שלכם.

חד משמעית לא. אנו בהיטבוקס סטודיו נדאג לכל הציוד הרלוונטי ואם צריך נעזור במציאת מיקום לסדנא מוצלחת ומהנה.

בוודאי. אנו מציעים מגוון סדנאות, כדי שאתם תוכלו לבחור את הנושא המתאים ביותר לתחומי העניין והמטרות של הצוות שלכם. אנו פתוחים גם ליצירת סדנאות מותאמות אישית בהתאם לדרישות הייחודיות שלכם.