אודות סטודיו HitBox

אודות מכון איגרוף קלאסי - סטודיו היטבוקס

ברוכים הבאים לסטודיו היטבוקס – מכון אגרוף קלאסי, המקום המושלם לגלות ולחקור את עולם אגרוף התאילנדי בסביבה מקצועית, תומכת וכיפית. אנחנו מחויבים לספק לכל מתאמן את ההדרכה והכלים הדרושים כדי להתקדם, להתחזק ולהגשים את מלוא הפוטנציאל שלו, אז מי אנחנו?

צוות המאמנים שלנו

בלב סטודיו היטבוקס עומד צוות של מאמנים מיומנים ומנוסים, בהובלתו של אור יצחקי, אלוף ישראל בלחימה משולבת במשך 8 שנים רצופות. עם שנים רבות של ניסיון והתמחות באגרוף תאילנדי, המאמנים שלנו מביאים עושר של ידע וכישורים כדי להנחות אותך במסע שלך.

הגישה שלנו

היטבוקס הוא מכון אגרוף קלאסי, בו אנו מאמינים שכל מתאמן הוא ייחודי ודורש גישה אישית. אנו מקדישים תשומת לב לצרכים ולמטרות של כל אחד, ועובדים איתו כדי למצוא את רמת האתגר והמאמץ המתאימים.

 המטרה שלנו היא לא רק לסייע ללמוד טכניקות חדשות, אלא גם לתמוך בפיתוח כוח, סיבולת ובטחון.

היתרונות של אימון בהיטבוקס – מכון איגרוף קלאסי

כשתצטרפו למשפחת היטבוקס, תהנו ממגוון רחב של יתרונות שיעזרו להפיק את המיטב מהחוויה:

  • קבוצות קטנות לאימונים אפקטיביים ואישיים
  • מאמנים מקצועיים עם שנות ניסיון רבות
  • מגוון רחב של תרגילים וטכניקות לשיפור מתמיד
  • קרבות ספארינג קלים-בינוניים למעוניינים להתקדם ולהשתפר
  • קהילה תומכת ומלוכדת של מתאמנים
  • אימונים בקצב אישי, המותאם ליכולות ולמטרות שלכם

ההבטחה שלנו

בסטודיו היטבוקס, אנחנו לא רק טובים במה שאנחנו עושים – אנחנו גם נהנים מכל רגע. האהבה שלנו לאגרוף תאילנדי והמחויבות שלנו לקידום המתאמנים ניכרים בכל אספקט של הסטודיו. אנו מבטיחים ליצור סביבה מעצימה, מהנה ובטוחה ללמוד, לגדול ולהתעלות.

בין אם אתם מתחילים או או כבר לוחמים מנוסים, הדלתות של סטודיו היטבוקס פתוחות בפניכם. בואו והצטרפו אלינו למסע מרתק בעולם אגרוף התאילנדי, ותגלו את הכוח, הביטחון והתשוקה שטמונים בכם. יחד, נעבוד קשה, נהנה ונשיג תוצאות יוצאות דופן.

השאירו פרטים

נחזור אליכם ממש מהר