אימון קבוצתי

כל מה שרציתם לדעת
על אימון קבוצתי

כל מה שרציתם לדעת
על אימון קבוצתי

אם אתם מחפשים דרך מהנה להיכנס לכושר, ועל הדרך ללמוד אומנויות לחימה מגוונות – הגעתם למקום הנכון. קבוצות האימון של היטבוקס הן משהו אחר ויוצא דופן – מטרתן להעניק לכל מתאמן את תשומת הלב הראויה, זאת בליווי סביבה תומכת ומחבקת, שתעזור לכם להביא אתכם ליעדים שהצבתם לעצמכם. וכל זה, עם חיוך ענק על הפנים.

בקבוצות האימון של היטבוקס 10-12 מתאמנים ולא יותר, מתוך רצון לתת לכל מתאמן ליווי צמוד ככל האפשר. בעיניי, זו הדרך היחידה ללמוד ולשפר טכניקה – כשהמאמן נמצא לידך, מלווה אותך לכל אורך האימון ומסייע לך להשתפר תוך כדי תנועה.

הקבוצות שלנו משלבות כושר, טכניקה ותרגילים מהנים בזוגות ויחידים, שמטרתם הן לשפר את הכושר והן לאתגר את המתאמנים. חלק מהקבוצות משלבות גם אימוני קרב (ספארינג), המסייעים בשיפור הטכניקה והביטחון העצמי.

השאירו פרטים

נחזור אליכם ממש מהר

שאלות ותשובות

גישה. והתאמה לסוג מתאמנים די ספציפי.
אציין מראש בשיא הכנות – אם את/ה מתחרים פעילים באיגרוף קלאסי או איגרוף תאילנדי – או מתכננים להתחרות בקרוב – סטודיו היטבוקס הוא לא הכתובת בשבילך.

בשונה מרוב המכוני איגרוף, הפוקוס של היטבוקס הוא בעיקר על מתאמנים מתחילים שרוצים להכנס לעולם האיגרוף – בעיקר כדי ללמוד את הבסיס בצורה נכונה, להכנס לכושר, ולהנות מהדרך.

באימונים אצלנו ללא ספק תלמדו איגרוף קלאסי ואיגרוף תאילנדי ברמה גבוה, ותהנו מהבנת הספורט, בלי לסבול מהחסרונות שעלולים להיות כרוכים בו. הרי ברור לי שלא בראש שלך להגיע לעבודה עם פנס.
אז אצלנו לומדים את האיגרוף בצורה נכונה – רוכשים את היכולות הגנה עצמית, מעלים את הביטחון העצמי, את הכושר, מתחטבים, מתחזקים ונהנים מהדרך. 

חד משמעית כן, כמתחילים תראו התקדמות מהירה. אין צורך להתחיל בנקודת פתיחה מסוימת, גם אם אינכם בכושר, ולא מתאמנים בשוטף או בכלל. נבנה את הכושר, הטכניקה ואת היסודות יחד.

יתרה מכך, יש לנו המון קבוצות למתחילים בלבד. אור יצחקי, הבעלים, חרט על דגל המקום – לאמן ולהנגיש את האיגרוף הקלאסי והתאילנדי לקהל הרחב. תגיעו איך שאתם – מתאמנים או לא, בכושר או לא, עם ניסיון או לא, ונתקדם יחד!

מזמין אתכם להציץ בסיפורים של:
קרן ענבי ואריאל יונתנוב.
מתאמנת ומתאמן שלי, שניים מתוך רבים ורבות, שהתחילו להתאמן אצלי באיגרוף ללא כל רקע או ניסיון. והם משתפים בסרטון קצרצר על החוויה שלהם מהסטודיו. 

אימוני איגרוף קלאסי ואיגרוף תאילנדי באורך שעה, בשני מסגרות עיקריות:
1. בקבוצות קטנות (עד 6 זוגות באימון). מעל 20 אימוני קבוצה בשבוע – יכולים לצפות בלוז ולהירשם מיידית 

2. אימונים אישיים – 1 על 1 עם מאמן איגרוף / תאילנדי מקצועי. משלב החזקת פדים (כריות אימון), עבודת שק, ותרגילי כח.  
מבחינת זמינות לאימונים אישיים – משתנה משבוע לשבוע, רוב האימוני האישיים בימים א-ה 7:00-17:00 או בימי ו עד 16:00.
ניתן ליצור קשר עם מנהל המשרד לבירור הלוז 

אין חובה לקנות ציוד, תגיעו בבגדי ספורט – מוכנים לתת בראש. ולמי שכבר יש – מדהים, תביאו אתכם.

אציין מראש שלרוב האימונים הראשונים הם קצת טכניים, ולא בהכרח יביאו אותך אל הקצה במידה ורק התחלת, אבל ככל שהטכניקה תשתפר העצימות תעלה בהתאם!


ברשותי כפפות במידות שונות למתאמנים שלא רכשו כפפות. רוב המתאמנים בוחרים לרכוש כפפות אישיות. זוג כפפות בסיסיות יעלו באזור 250 ש"ח וכפפה מאוד איכותית תעלה באזור ה400 ש"ח. המשתנים שקובעים את איכות הכפפות הם איכות הספוג, הדחיסות שלו, משקל הכפפה, בולמי הזעזועים וסגירת הכפפה על היד.

אוסיף , שכפפות שעוברות מיד ליד זה לא הגייני ואידאלי, אפשרי לגמרי לאימון/ים ראשונים ואחרי זה מומלץ בחום לקנות כפפות איגרוף עצמאית או דרך הסטודיו.
(יש גם דרכים לקבל כפפות מתנה אצלנו 🤫)

שני האלמנטים הכי חשובים מבחינתי באימון – יעילות וחווייתיות

המטרה היא לקדם את המטרות העיקריות שלך ביעילות המירבית.
אם המטרה היא ללמוד איגרוף ולהתחטב, נבחר אימונים שיתאימו בהתאם לכך שיתמקדו בשריפת קלוריות + תמיכה והכוונה בנושא תזונה.
להעביר את האימונים בדרך שתרגיש חווייתית ומהנה עבורך, ומכאן תוביל להתמדה ולהשגת התוצאות הרצויות.

הסיבה העיקרית שחשוב לי שתהנה – כי התהליך לא פחות חשוב מהתוצאה.