אור יצחקי

מה מספרים עליי

החיבור הראשוני שלי לעולם אומנויות הלחימה החל בגיל מוקדם, כשהייתי בן 4.5. ההורים שלי החליטו לרשום אותי לחוג אומנויות לחימה – והשאר היסטוריה.

אודות

נעים מאוד, אני אור יצחקי ואני מכור לאומנויות לחימה כבר מגיל צעיר. מרגע שנחשפתי לעולם הזה, לא הסתכלתי לאחור. המשכתי להתאמן, להתמיד, ללמוד, להשתפר וכמובן להילחם, עד שזכיתי בתואר אלוף הארץ, החזקתי בתואר בשנים האלו:

  • 2009,
  • 2011 – 2014,
  • 2015 ב2 מקצים שונים,
  • 2017 ב2 מקצים שונים.

 

כבר מגיל צעיר הייתי אחד כזה שאוהב ללמוד. סקרן, שכל הזמן רוצה להתפתח ולהתקדם. אז פניתי לאומנויות לחימה נוספות ובמשך שנים שדרגתי ושיפרתי את ארגז הכלים שלי.

לא עצרתי לרגע, ואת האהבה הגדולה שלי לאומנויות הלחימה לקחתי איתי גם לצבא, שם שימשתי כמדריך קרב מגע בקומנדו לצד העברת סדנאות והדרכות בבסיסים רבים.

כשהשתחררתי, היה לי ברור מה אני רוצה לעשות עם עצמי – להמשיך לאמן, ללמד ולחזק מתאמנים כדי שישפרו את הכושר, את הביטחון העצמי וכמובן את היכולת להגן על עצמם במצבים שונים, כי אין דבר שמספק אותי יותר.

ובסוף, אני גם בן אדם – בדיוק כמוכם. אני אוהב לצחוק, ליהנות ולאכול – ואפילו לא מעט (אני אמנם מאמן ומדריך בתחום הכושר, אבל גם אני לא יכול לעמוד בפיתוי של ריח השווארמה של גרונר שנמצאת במרחק 200 מטרים ממני ;)).

השאירו פרטים

נחזור אליכם ממש מהר